Szmaragd

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.Jeśli poszukujesz kompleksowej opieki medycznej dla swojego dziecka, z szybkim i nielimitowanym dostępem do lekarzy 31 specjalizacji, szerokim zakresem badań diagnostycznych i laboratoryjnych (w tym TK i RM), rehabilitacją, wizytami domowymi oraz e-wizytami, pakiet SZMARAGD jest właśnie dla Ciebie. Poznaj jego zakres.

Zakres pakietu SZMARAGD
Dostęp do ogólnopolskiej sieci placówek enel-med i partnerskich*
Infolinia Medyczna 24H
Sms-owe przypomnienie o wizycie
Aplikacja mobilna
Konsultacje lekarzy podstawowej opieki medycznej: lekarz medycyny rodzinnej, internista, pediatra
Konsultacje specjalistyczne dla dorosłych i dzieci od 16 roku życia (31 specjalizacji): alergolog, anestezjolog, audiolog, chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, chirurg onkolog, chirurg plastyk, dermatolog, diabetolog, dietetyk, endokrynolog, foniatra, gastrolog, ginekolog, ginekolog-endokrynolog, hematolog, hepatolog, kardiolog, laryngolog, lekarz medycyny sportowej, neurolog, nefrolog, neurochirurg, okulista, ortopeda, psychiatra, psycholog (limit 3 wizyty na rok polisowy), proktolog, pulmonolog, reumatolog, urolog
E-wizyty
Wizyty domowe
Profilaktyka zdrowotna 1 raz w roku możliwość wykonania badań laboratoryjnych bez skierowania w oddziałach enel-med.
Prowadzenie ciąży
Badania labolatoryjne (120 badań w pakiecie)
RTG
Kompleksowe badania ultrasonograficzne i czynnościowe
Alergologia: immunoterapia iniekcja odczulająca, testy skórne
Badania endoskopowe: gastroskopia, sigmoidoskopia, kolonoskopia, rektoskopia
Antybiogram
Badania mykologiczne
Cytologia
Test Cardiodetect
Testy oddechowe na obecność Helicobacter pyroli
Tomografia Komputerowa
Rezonans Magnetyczny
Zabiegi diagnostyczne
Zabiegi ambulatoryjne (zabiegi wykonane wraz z ewentualnymi badaniami histopatologicznymi, bakteriologicznymi, cytologicznymi)
Usługi pielęgniarskie
Szczepienia przeciw grypie
Okresowy przegląd stomatologiczny, zalecenia do leczenia i profilaktyki, instruktaż higieny jemy ustnej
Rehabilitacja
Rabaty na usługi nie objęte wariantem:10 % zniżki w placówkach własnych enel-med, zniżki w placówkach partnerskich na zasadach lokalnie obowiązujacych
Ubezpieczenie assistnce**
Ubezpieczenie szpitalne**

Prezentowana tabela stanowi ogólne zestawienie usług dostępnych w wariancie SZMARAGD. Szczegółowy wykaz usług wchodzących w zakres ubezpieczenia znajduje się w DOKUMENTACH DO POBRANIA.

* dla wariantów ubezpieczenia kosztów leczenia medi-care, których opieka rozpoczyna się 1 lub 15 dnia miesiąca.
** jako opcja dodatkowa

Sprawdź gdzie zrealizujesz nasze usługi


Jak to działa

Co miesiąc* opłacasz stałą składkę za pakiet medyczny i korzystasz bez limitu i ograniczeń z usług w ramach wybranego przez siebie wariantu. Umowę możesz zawrzeć dowolnego dnia miesiąca i korzystać z oddziałów enel-med na terenie całego kraju, bądź od 1 i 15 dnia miesiąca i korzystać z oddziałów enel-med oraz całej sieci przychodni współpracujących (1600 placówek).

*(kwartał/pół roku/rok)

Dokumenty do pobrania: