Promocje

Aktualne promocje

Zniżki
w ENEL-MED

Specjalne zniżki dla stałych pacjentów

 • Karty podarunkowe enel-med

  Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim zdrowie! Karty można kupić w recepcjach oddziałów.

  czytaj więcej

Zniżki partnerskie

Sprawdź zniżki w ENEL-MED z naszymi partnerami

 • Zniżki dla posiadaczy kart mBanku S.A.

  W ramach współpracy z mBankiem osoby, które posiadają karty wydane przez mBank mogą korzystać z 10% rabatu na wybrane usługi, dostępne w oddziałach własnych, szpitalach i pracowniach diagnostycznych Centrum Medycznego ENEL-MED.

  czytaj więcej
 • Zniżki dla posiadaczy kart Class&Club

  W ramach współpracy z Raiffeisen Polbank osoby, które posiadają kartę kredytową oraz debetową Class&Club mogą korzystać z 10% rabatu na wybrane usługi, dostępne w Centrum Medycznym ENEL-MED.

  czytaj więcej
 • Zniżki dla posiadaczy kart Mastercard

  W ramach udziału w programie Buy&Smile osoby, które posiadają karty Mastercard (Gold, Platinum, World, World Signia, World Elite, Business, Professional) mogą korzystać z 10% rabatu na wybrane usługi, dostępne w oddziałach własnych, szpitalach i pracowniach diagnostycznych Centrum Medycznego ENEL-MED.

  czytaj więcej
 • Zniżki dla Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

  W ramach współpracy wszyscy aktywni członkowie SII otrzymują 15% rabatu na korzystanie z usług stomatologicznych we wszystkich oddziałach Centrum Medycznego ENEL-MED mających w swej ofercie stomatologię oraz możliwość wszczepienia najwyższej jakości implantów (Straumann lub Astra) w cenie 2790 zł za implant, w oddziałach mających w ofercie implantologię.

  czytaj więcej