Metamorfozy stomatologiczne

Enel-Med został partnerem kolejnej już edycji metamorfoz miesięcznika Claudia w zakresie stomatologii. To właśnie problemy stomatologiczne były jednym z głównych powodów, które skłaniały czytelniczki Claudii do zgłoszenia się do projektu metamorfoz. Braki zębowe, próchnica, przebarwienia to najczęstsze przyczyny ogromnych kompleksów, z którymi postanowiły zawalczyć czytelniczki. Enel-Med od prawie 25 lat oferuje pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym.  Piękny i zdrowy uśmiech pacjentek, które poddały się metamorfozom jest tego najlepszym dowodem.

W 17 oddziałach Enel-Med w całej Polsce oferujemy usługi obejmujące stomatologię zachowawczą z endodoncją, leczenie pod mikroskopem, pedodoncję (leczenie dzieci), profilaktykę, periodontologię, ortodoncję, stomatologię estetyczną, wybielanie zębów, diagnostykę RTG, chirurgię stomatologiczną, implantologię, protetykę. Wszystkie zabiegi przeprowadza profesjonalny zespół lekarzy i higienistek.  Pracujemy na nowoczesny sprzęt oraz materiały najwyższej jakości.

Sprawdź efekty naszych metamorfoz!

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.