Metamorfoza stomatologiczna – piękny uśmiech w niespełna miesiąc!

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.
Pierwszą uczestniczka projektu jest Pani Kasia (lat 45), pracuje w służbie więziennej w dziale administracji. Uwielbia czytać kryminały, słuchać muzyki, tańczyć.

Pierwsza wizyta Kasi w Centrum Medycznym Enel-Med w Warszawie przeznaczona została na szczegółowy wywiad, badanie oraz przeprowadzenie diagnostyki m.in. w postaci zdjęć rentgenowskich. Pozwoliło to na opracowanie całościowego planu leczenia.

Okazało się, że u Kasi konieczne jest najpierw leczenie kanałowe wielu zębów, wyleczenie występującej próchnicy jak również wymiana dotychczasowych nieestetycznych wypełnień. Dla bohaterki istotne w ramach metamorfozy było uzyskanie śnieżnobiałego uśmiechu dlatego jeszcze przed wykonaniem uzupełnień dokonano wybielania zębów, do których w kolejnym etapie dobrane zostały kolorystycznie korony.

Przywrócenie bohaterce pięknego uśmiechu wymagało wielu godzin spędzonych na fotelu, ale nie żałuje ona żadnej minuty. Dla podtrzymania efektów leczenia i wykonanych zabiegów zalecono Kasi codziennie stosowanie profesjonalnej szczoteczki Genius OralB. To chyba najwspanialszy prezent, jaki mogłam dostać od losu. Jestem taka szczęśliwa, że po latach oglądania metamorfoz w gazecie, stałam się wreszcie ich uczestniczką i mogę się w końcu szeroko uśmiechać – dodaje bohaterka.

Takie przygotowanie zębów pozwoliło dr Anecie Próbie- Jarmuszewskiej na rozpoczęcie leczenia protetycznego. Pierwszym etapem było oszlifowanie zębów i wykonanie wycisków. Na tej podstawie w pracowni protetycznej zostały przygotowane korony i mosty porcelanowe oraz estetyczne licówki.  Dzięki uzupełnieniu brakujących zębów w żuchwie została poprawiona nie tylko strona estetyczna, ale przede wszystkim została odtworzona prawidłowa funkcja narządu żucia.Metamorfozy dokonała Lek. stom. Aneta Jarmuszewska

Absolwentka Akademii Medycznej w Białymstoku. Specjalizuje się w kompleksowym leczeniu protetycznym, implantologicznym oraz w zakresie stomatologii estetycznej. Pracuje w zawodzie od 18 lat. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach oraz sympozjach w kraju i za granicą m.in. PASE i CEIA. Ukończyła praktyczny kurs w zakresie diagnostyki i leczenia zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego oraz narządu żucia.
Sprawdź nasze pozostałe metamorfozy >>