Komunikaty prasowe

Kolejny oddział ENEL-MED przyjmie pacjentów w WarszawieArchiwum wiadomości

25 stycznia 2016 r. kolejny oddział ENEL-MED zostanie oddany do dyspozycji pacjentów w Warszawie. Placówka usytuowana jest przy ul. Postępu 6, na parterze budynku Mokotów Plaza. To już druga lokalizacja ENEL-MED na warszawskim Mokotowie, a dziewiąta w stolicy.

W oddziale pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty konsultacji lekarzy specjalistów m.in. internisty, okulisty, ginekologa, endokrynologa, chirurga. W placówce można wykonać zarówno podstawowe badania diagnostyczne takie jak: badania laboratoryjne, audiometrię, EKG, RTG (kostne i stomatologiczne), USG, jak i specjalistyczne: gastroskopię, kolonoskopię oraz próbę wysiłkową.

W oddziale Postępu świadczone będą również usługi z zakresu stomatologii, w tym higieny jamy ustnej, pedodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej.. Ponadto w oddziale działa także gabinet zabiegowy, punkt pobrań oraz punkt szczepień dla dorosłych. Zakres konsultacji i usług będzie sukcesywnie dostosowywany do bieżących potrzeb naszych pacjentów.

Nowy oddział ENEL-MED jest pierwszą placówką otwartą w 2016 roku, jednak już planujemy realizacje kolejnych inwestycji w ramach Grupy. Niebawem powstanie drugi oddział ENEL-SPORT, koncentrujący się głównie na zdrowiu młodych sportowców, ale także dorosłych pacjentów pragnących dbać o siebie oraz swoją kondycję fizyczną. Przed nami także otwarcia nowych oddziałów ENEL-MED w Katowicach i Warszawie. W 2016 roku będziemy również rozwijać nasze kompetencje z zakresu długoterminowej opieki nad osobami starszymi, zaczynając od pierwszego ośrodka tego typu w Ksawerowie pod  Łodzią – mówi Adam Rozwadowski, Prezes Centrum Medycznego ENEL-MED.

Do oddziału przy ul. Postępu zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 – 21.00. Punkt pobrań czynny jest w godzinach 7.00 – 12.00. Do dyspozycji pacjentów dostępny jest również bezpłatny parking.