Szkolenia

Profilaktyka dopasowana do potrzeb pracodawcy
Zapytaj o opiekę dla Twojej firmy
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.
Na podstawie raportów zdrowotnych przygotowywanych przez nasz zespół podejmujemy  działania  profilaktyczne w siedzibie firmy, dostosowane do potrzeb Pracodawcy.

Wybrane programy

  • Profilaktyka bólu kręgosłupa - zajęcia teoretyczno-praktyczne, które są modyfikowane w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Świadome odżywianie - szkolenie prowadzone jest w przystępny sposób tak, aby każdy uczestnik mógł w prosty sposób dowiedzieć się, na czym polega prawidłowe i świadome odżywianie oraz jak wykorzystać praktyczną wiedzę w codziennym życiu.
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna- organizujemy szkolenia w miejscu pracy Klienta, gdzie nasz ratownik medyczny prowadzi wykład i ćwiczenia, poświęcone ratowaniu drugiego człowieka.
  • Stres w pracy – jak go minimalizować i zwalczać - zajęcia prowadzi psycholog ENEL-MED. Edukuje jak radzić sobie z długotrwałym stresem, który może powodować bardzo wymierne negatywne skutki dla organizacji - spadek efektywności, wzrost absencji pracowników czy konflikty.