Szkolenia

Profilaktyka dopasowana do potrzeb pracodawcy
Zapytaj o opiekę dla Twojej firmy
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.
Na podstawie raportów zdrowotnych przygotowywanych przez nasz zespół podejmujemy  działania  profilaktyczne, dostosowane do potrzeb Pracodawcy.

Wybrane programy

  • Profilaktyka bólu kręgosłupa. Zajęcia teoretyczno-praktyczne, które są modyfikowane w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.
  • Świadome odżywianie. Szkolenie prowadzone jest w przystępny sposób tak, aby każdy uczestnik mógł w prosty sposób dowiedzieć się, na czym polega prawidłowe i świadome odżywianie oraz jak wykorzystać praktyczną wiedzę w codziennym życiu.
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna. Organizujemy szkolenia w miejscu pracy Klienta, gdzie nasz ratownik medyczny prowadzi wykład i ćwiczenia, poświęcone ratowaniu drugiego człowieka.
  • Stres w pracy – jak go minimalizować i zwalczać. Zajęcia prowadzi psycholog ENEL-MED. Edukuje jak radzić sobie z długotrwałym stresem, który może powodować bardzo wymierne negatywne skutki dla organizacji - spadek efektywności, wzrost absencji pracowników czy konflikty.
  • Profilaktyka chorób piersi - spotkanie przybliży tematykę chorób kobiecych, podczas którego lekarz podpowie na co zwrócić uwagę oraz jak zadbać o profilaktykę, aby cieszyć się zdrowiem na długie lata.
  • Szczepienia przeciw Covid-19 - kompendium wiedz. Wykład prowadzony w oparciu o prezentację połączony z sesję Q&A, który pomoże pozbyć się wątpliwości związanych z tematem szczepień.
  • Koronawirus (SARS-Cov-2) – akademia wiedzy. Niecodzienna sytuacja, w jakiej się znajdujemy, stawia przed nami wiele pytań o to jak bezpiecznie żyć i pracować w czasie epidemii, by chronić się przed zakażeniem. Wykład połączony z sesją Q&A realizowany jest w oparciu o najnowsze wytyczne dotyczące ochrony przed COVID-19.