Przychodnie przyzakładowe

Opieka medyczna na terenie zakładu pracy
Zapytaj o opiekę dla Twojej firmy
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.Firmy, które chcą zagwarantować maksymalny komfort swoim pracownikom, dążą do zapewnienia dostępu do usług medycznych na terenie zakładu pracy. 

ENEL-MED bierze czynny udział w powstawaniu takiej przychodni lub adaptuje już funkcjonującą przychodnię do standardów obsługi pacjenta ENEL-MED. Przychodnie przyzakładowe to najczęściej kilka gabinetów dla lekarzy internisty oraz wybranych specjalistów, gabinet zabiegowy. Każda przychodnia przyzakładowa to dedykowany zespół wykwalifikowanego personelu medycznego oraz obsługa administracyjna. Przychodnie przyzakładowe otwieramy również w siedzibach firm naszych klientów.

Korzyści dla Klienta

  • ograniczenie kosztów ponoszonych przez pracodawcę poprzez zmniejszenie czasu poświęcanego na badania pracowników
  • możliwość skoncentrowania się przez pracodawcę na swojej podstawowej działalności poprzez prowadzenie przychodni przyzakładowej przez wyspecjalizowaną firmę medyczną
  • zmniejszenie absencji chorobowej
  • zmniejszenie ilości wypadków przy pracy
  • zwiększenie satysfakcji pracowników poprzez możliwość dostępu do prywatnej opieki medycznej w zakładzie pracy

Prowadzimy przychodnie przyzakładowe dla takich firm jak: Narodowy Bank Polski, Bank Millennium, Sonoco, Philips, LG.