Programy profilaktyczne

Dzień dla zdrowia z ENEL-MED

Zapytaj o opiekę dla Twojej firmy
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.Programy profilaktyczne to akcje przeprowadzane w siedzibie Klienta, służące wczesnemu wykrywaniu chorób układu krążenia, nowotworów i innych chorób cywilizacyjnych.

Każda osoba, która weźmie udział w badaniu otrzyma kartę informacyjną – z wpisanymi wynikami badań i pomiarów (z wartościami referencyjnymi). Lekarz uzupełni kartę o zalecenia zdrowotne oraz rekomendacje w zakresie dodatkowych konsultacji i badań.

Dzień dla zdrowia z ENEL-MED to również rekomendacja dla Pracodawcy, na jakie czynniki wpływające na zdrowie kadry pracowniczej należy zwrócić uwagę.