Opieka medyczna dla dużych firm

Zapytaj o opiekę dla Twojej firmy
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.Wiemy jak ważni w rozwoju firmy są jej pracownicy. Dlatego stworzyliśmy program umożliwiający pracodawcy utrzymanie personelu w dobrej kondycji zdrowotnej.

Przez 20 lat współpracy z naszymi Klientami przekonaliśmy się, iż dbałość o profilaktykę zdrowotną ogranicza zachorowania przewlekłe, a dzięki opiece medycznej nasi Klienci odnotowują:

  • mniejszą absencję chorobową pracowników
  • ich lepsze samopoczucie
  • wyższą produktywność

Szeroka sieć placówek medycznych w całej Polsce, w tym prawie 1600 placówek partnerskich, 29 wieloprofilowych oddziałów enel-med oraz własny specjalistyczny szpital to gwarancja bezpieczeństwa i  łatwego dostępu do opieki medycznej. 

Opinia pacjentów ma dla nas kluczowe znaczenie, dlatego stale badamy poziom zadowolenia z naszych usług. Ocena personelu medycznego i obsługi w oddziałach enel-med wynosi 5,49/6, to wynik badania satysfakcji uzyskany na podstawie 70 000 opinii zebranych 2018 roku.

Wysoka satysfakcja pacjentów – pracowników firm przekłada się na zadowolenie naszych Klientów biznesowych i długoletnią współpracę z nami, które potwierdzają referencje jakie otrzymujemy. 

Zapraszamy do kontaktu, abyśmy wspólnie wypracowali optymalną ofertę dla Państwa firmy.