Karty dla zdrowia

Zapytaj o opiekę dla Twojej firmy
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.Karty dla zdrowia to nietuzinkowy pomysł na podarunek lub nagrodę dla pracowników. Mogą być też formą podziękowania klientom oraz kontrahentom, niezależnie od okazji.

Regularne badania mają kluczowe znaczenie w profilaktyce zdrowotnej. Karty dla zdrowia umożliwiają wykonanie badań profilaktycznych, przeglądu zdrowia lub skorzystania z innych usług medycznych, niezbędnych dla rekonwalescencji.

Jeśli szukają Państwo ciekawej oferty dla zapracowanych menedżerów, idealnym rozwiązaniem będzie karta Zdrowe Serce albo Profilaktyka Zdrowia.

Każdy, kto spędza dużo czasu przy biurku, doceni kartę Zdrowy Kręgosłup, zawierającą 5 masaży, wykonywanych przez fizjoterapeutę.

Polecamy również karty, które pozwalają na personalizację usług w zależności od potrzeb osoby obdarowanej. Karty 5 konsultacji lub 3 konsultacje obejmują dowolne konsultacje z oferty enel-med, w tym również stomatologiczne.

A to wszystko w eleganckim opakowaniu i z gwarancją realizacji u najlepszych lekarzy.
Zalety Karty dla Zdrowia:

  • forma promowania profilaktyki i zdrowego trybu życia
  • szansa na wczesną diagnozę ewentualnych chorób
  • doskonały prezent motywacyjny lub nagroda dla pracowników
  • alternatywa dla premii w gotówce
  • możliwość skorzystania z usług wykraczających poza pakiet medyczny, oferowany pracownikom
  • elastyczna cena (w zależności od wybranych usług)
  • ważność przez rok od zakupu

Karty dla Zdrowia można zrealizować w jednym z 30 oddziałów enel-med, które oferują dane usługi medyczne.

Masz pytania?
Wypełnij formularz lub zadzwoń:
801 802 802