Rehabilitacja

KRIOKOMORA

Kriokomora enel med
Wypełnij formularz. Oddzwonimy!
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.Kriokomora (in. krioterapia ogólnoustrojowa) to doskonała forma odnowy biologicznej oparta na terapii zimnem. Tego typu zabiegi z powodzeniem stosowane są przy różnego rodzaju schorzeniach, zwłaszcza przy leczeniu chorób narządu ruchu. Zabieg jest bezbolesny i bardzo dobrze tolerowany przez organizm.

Zadzwoń aby umówić wizytę:
22 23 07 007

Krioterapię ogólnoustrojową stosuje się w rehabilitacji ruchowej, odnowie biologicznej i u sportowców celem zwiększenia wydolności organizmu i regeneracji po urazach.

Kwalifikacji do zabiegów w kriokomorze dokonuje lekarz, który bada pacjenta i weryfikuje wskazania i przeciwwskazania do krioterapii ogólnoustrojowej.

Sesje odbywają się w specjalnej komorze, w której panuje temperatura od −60 st. C do −160 st. C. Całkowity czas zabiegu to 3 minuty. Po wyjściu z kriokomory pacjent udaje się na ćwiczenia pod kierunkiem fizjoterapeuty.

Kriokomora dostępna jest w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji ENEL-SPORT.

Korzyści krioterapii:

  • zmniejszone dolegliwości bólowe
  • działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe
  • korzystny wpływ na układ odpornościowy organizmu
  • odmłodzenie i ujędrnienie skóry
  • wspomaganie odchudzania
  • opóźnienie procesów starzenia
  • poprawa nastroju i ogólnego samopoczucia