Konsultacje specjalistyczne

UROLOGIA

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.Urologia zajmuje się chorobami układu moczowo-płciowe wśród których najczęstsze są zapalenia, zaburzenia funkcji, ograniczona płodność, nowotwory. Jedną z częstszych dolegliwości u mężczyzn jest przerost prostaty.

Urologia jest dziedziną zabiegową, czasami w diagnostyce i leczeniu urologicznym  konieczne jest wykonanie pewnych zabiegów. Wykonuje je lekarz urolog z odpowiednim stażem pracy.

Urolog to lekarz do którego zgłaszają się chorzy z różnego rodzaju dolegliwościami z zakresu układu moczowo-płciowego, min. mężczyźni z trudnościami w oddawaniu moczu, co może być spowodowane przerostem prostaty.

Zadzwoń aby umówić wizytę:
22 23 07 007


Oddziały, w których możesz skorzystać z usługi