Konsultacje specjalistyczne

ENDOKRYNOLOGIA

Wypełnij formularz. Oddzwonimy!
+48

Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Centrum Medyczne ENEL-MED Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Słomińskiego 19 lok. 524, 00-195 Warszawa. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.Poradnie Endokrynologiczne Centrum Medycznego ENEL-MED zatrudniają doświadczonych endokrynologów, ginekologów-endokrynologów oraz endokrynologów dziecięcych. Lekarze endokrynolodzy zajmują się diagnozowaniem i leczeniem wszystkich schorzeń tzw. gruczołów wydzielania wewnętrznego tzn. tarczycy, przytarczyc, podwzgórza, przysadki i nadnerczy, a także nieprawidłowości dotyczących jąder i jajników, które mogą się objawiać zaburzeniami miesiączkowania czy niepłodnością . 

Posiadamy warunki do wykonywania testu tolerancji glukozy, testów w kierunku oporności insulinowej czy hiperprolaktynemii. Ponadto dzięki nowoczesnej aparaturze ultrasonograficznej i dostępowi do tomografii komputerowej oraz rezonansu magnetycznego mamy możliwość diagnostyki obrazowej większości gruczołów dokrewnych np. USG tarczycy i przytarczyc z kolorowym dopplerem, usg transvaginalne narządu rodnego, tomografia komputerowa nadnerczy czy też rezonans magnetyczny podwzgórza i przysadki mózgowej.

Zadzwoń aby umówić wizytę:
22 23 07 007


Wszelkie zmiany ogniskowe w tarczycy tzn. guzki lub torbiele mogą zostać poddane w naszym Centrum biopsji aspiracyjnej cienkoigłowej celowanej wykonywanej pod kontrolą usg, dzięki której w prawie bezbolesny sposób możemy wykluczyć obecnośc zmian nowotworowych. Współpracujemy również z pracownią densytometryczna oraz mamy dostęp do oznaczania markerów obrotu kostnego dzięki czemu w ramach poradni endokrynologicznej leczymy pacjentów z osteoporozą i osteomalacją. Szczególną opieką objęte są w naszej Poradni Endokrynologicznej panie z chorobami tarczycy w ciąży - specjalizujemy się w leczeniu nadczynności i niedoczynności tarczycy u ciężarnych. Na pomoc endokrynologa mogą liczyć również kobiety w okresie menopauzy - dobry dostęp do mammografii i usg piersi gwarantuje bezpieczenie leczenie zaburzeń hormonalnych związanych z przekwitaniem.

Oddziały, w których możesz skorzystać z usługi