Zostań partnerem

Zostań partnerem Grupy enel-med

Kontakt dla placówek medycznych

e-mail: placowki(at)enel.pl
NAPISZ DO NAS!

Witamy Państwa na stronie dedykowanej dla naszych przyszłych Partnerów posiadających placówki medyczne chcących świadczyć opiekę medyczną dla pacjentów abonamentowych Centrum Medycznego Enel-Med.

Centrum Medyczne Enel-Med istnieje od 1993 roku. Od 2011 r. jesteśmy spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych i jedną z największych firm abonamentowych w Polsce, świadczącą kompleksową prywatną opiekę medyczną klientom indywidualnym, pracownikom firm i ich rodzinom w ramach programu ENEL-CARE, oferując pełną obsługę medyczną na terenie całego kraju.

Program ENEL-CARE daje możliwość korzystania naszym Pacjentom z pełnej obsługi medycznej na terenie całego kraju we wszystkich własnych przychodniach i szpitalach zlokalizowanych obecnie w największych miastach Polski oraz w 1500 placówkach medycznych, z którymi mamy podpisane umowy o świadczenie usług medycznych. Współpraca z nami polega na realizacji świadczeń medycznych dla naszych klientów - pracowników firm i dotyczy jedynie usług dostępnych w Państwa placówce.

Jako firma dokładamy starań, aby jakość świadczonych usług dla naszych pacjentów była na jak najwyższym poziomie dbając o przestrzeganie standardów świadczenia opieki medycznej wdrożonych i monitorowanych w naszej sieci placówek.

Po nawiązaniu współpracy placówka medyczna otrzymuje od nas materiały marketingowe w celu oznaczenia i komunikacji naszym pacjentom możliwości realizacji świadczeń medycznych w danej placówce. Zostaje również umieszczona w wykazie placówek partnerskich na naszej stronie www, do których mogą kierować się nasi pacjenci.

Jeśli posiadacie Państwo placówkę medyczną i chcielibyście nawiązać współpracę z nami prosimy o kontakt placowki(at)enel.pl

Za współpracę z siecią placówek medycznych odpowiada Dział Rozwoju Sieci Medycznej. Po przeglądzie zgłoszenia pod kątem zgodności z planami rozwoju sieci, osoba odpowiedzialna za współpracę z placówkami medycznymi skontaktuje się z Państwem.

Zapraszamy do współpracy

Dział Rozwoju Sieci Medycznej