Przychodnie i placówki

Oddział Promenada - Warszawa

WAŻNE

Uprzejmie informujemy, że w związku z modernizacją instalacji technicznych CH Promenada, w terminie 1.02.2019 - 04.04.2019 r. oddział enel-med Promenada będzie nieczynny.

Podczas remontu lekarze z tego oddziału będą przyjmować i konsultować pacjentów w nowym oddziale enel-med HOMEPARK TARGÓWEK przy ul. Malborskiej 47, a także w oddziałach Atrium, Arkadia, Blue City, Galeria Północna, Przyokopowa, Wilanów.

Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do pozostałych placówek enel-med w Warszawie.

Oddział powstał w 2014 roku na terenie Centrum Handlowego Promenada. Znajduje się na VI piętrze w części administracyjnej budynku.

Pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty usług medycznych: m.in. interny, konsultacji specjalistycznych (także dla dzieci), USG, EKG, pediatrii, stomatologii (RTG zęba) i rehabilitacji. W oddziale znajduje się także biuro sprzedaży ubezpieczeń zdrowotnych (indywidualnych, rodzinnych oraz dla małych firm).

Do oddziału prowadzą 2 wejścia, z parteru głównego pasażu:
  • recepcja główna – wejście klatką biurową nr 2 – i windą na 6. piętro (obie windy z tej klatki wjeżdżają na 6. piętro)
  • recepcja rehabilitacji i pediatrii - wejście klatką biurową nr 1 – i windą na 6. piętro (obie windy z tej klatki wjeżdżają na 6. piętro)
Pacjenci mogą parkować na wszystkich dostępnych parkingach Promenady (największa liczba miejsc od ul. Nowaka-Jeziorańskiego).
Do CH Promenada prowadzą dwa główne wejścia: od ul. Ostrobramskiej oraz od ul. Nowaka-Jeziorańskiego. Wejścia boczne do Galerii w godzinach porannych są nieczynne.

Zakres usług

Adres

ul. Ostrobramska 75c
04-175 Warszawa
Zobacz na mapie

Godziny przyjęć

NIECZYNNE
do 31 marca

Skontaktuj się z nami

22 23 07 007
660 307 007

Kierownik oddziału

Karolina Wąsikowska