Przychodnie i placówki

Oddział Postępu - Warszawa

Placówka usytuowana jest przy ul. Postępu 6, na parterze budynku Mokotów Plaza. To już druga lokalizacja ENEL-MED na warszawskim Mokotowie. Oddział wyróżnia zarówno wyposażenie w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, doświadczony personel medyczny, świadczący usługi na najwyższym poziomie, jak i komfortowy dla pacjentów wystrój.

W oddziale pacjenci mogą skorzystać z szerokiej oferty konsultacji lekarzy specjalistów m.in. internisty, okulisty, ginekologa, endokrynologa, chirurga. W placówce można wykonać zarówno podstawowe badania diagnostyczne takie jak: badania laboratoryjne, EKG, RTG, USG, jak i specjalistyczne: gastroskopię, kolonoskopię oraz próbę wysiłkową.

Świadczone są również usługi z zakresu stomatologii, w tym higieny jamy ustnej, pedodoncji, protetyki oraz stomatologii estetycznej. Można też wykonać pantomogram oraz prześwietlenie punktowe stomatologiczne. Ponadto w oddziale można skorzystać z konsultacji psychologa. Działa także gabinet zabiegowy, punkt pobrań oraz punkt szczepień dla dorosłych. Zakres konsultacji i usług będzie sukcesywnie dostosowywany do bieżących potrzeb naszych pacjentów.

Parking

Dla osób odwiedzających oddział został przygotowany bezpłatny parking. Wjazd na parking prowadzi przez szlaban.

Umówienie wizyty

W celu umówienia wizyty prosimy o kontakt za pośrednictwem Call Center, tel.: 22 23 07 007 lub poprzez system rezerwacji Online.

Zakres usług

Adres

ul. Postępu 6
02-676 Warszawa
Zobacz na mapie

Godziny przyjęć

Pn-pt.: 7.00-21.00

Punkt pobrań

Pn-pt.: 7.00-12.00

Skontaktuj się z nami

22 23 07 007
660 307 007

Kierownik oddziału

Anna Mikołajczewska - Okruch