Przychodnie i placówki

Oddział Galeria Północna - Warszawa

Placówka zlokalizowana jest na warszawskiej Białołęce. Do dyspozycji pacjentów oddajemy nowoczesną przychodnie wraz ze strefą rehabilitacji oraz pediatrią. W przychodni skorzystać można z konsultacji lekarzy pediatrów, medycyny rodzinnej, internistów, okulistów, kardiologów, dermatologów, neurologów, ginekologów i innych - w tym Poradni Leczenia Bezdechu Sennego.

Strefa rehabilitacji świadczy usługi w zakresie kompleksowej rehabilitacji narządu ruchu w tym fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu leczniczego. W zakresie stomatologii w placówce przyjmują specjaliści stomatologii dziecięcej, zachowawczej, implantologii oraz chirurgii stomatologicznej. Na miejscu można wykonać badanie RTG pojedynczych zębów oraz pantomogram. W punkcie pobrań zrealizować można kompleksowe badania laboratoryjne oraz genetyczne. 

Do oddziału dostać można się bezpośrednio z parkingu korzystając z dedykowanej windy lub z obszaru galerii handlowej. Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomie -1.

Oddział znajduje się na poziomie +1 przy sklepie medycznym enel-med.


Zadzwoń aby umówić wizytę:
22 23 07 007

Zakres usług

Adres

ul. Światowida 17
03-144 Warszawa
Zobacz na mapie

Godziny przyjęć

Pon-pt.: 7.00-20.00
Sob.: 7.00-15.00
25 lipca oddział będzie nieczynny

Punkt pobrań

UWAGA – NOWE ZASADY OBSŁUGI!
Umów się na pobranie na konkretną godzinę dzwoniąc do Call center.
Pon-pt.: 7.00-12.00
Sob.: 7.00-12.00

Skontaktuj się z nami

22 23 07 007

Kierownik oddziału

Agnieszka Szymkowiak-Kupis