Promocje

W ramach współpracy wszyscy aktywni członkowie SII otrzymują 15% rabatu na korzystanie z usług stomatologicznych we wszystkich oddziałach Centrum Medycznego ENEL-MED mających w swej ofercie stomatologię oraz możliwość wszczepienia najwyższej jakości implantów (Straumann lub Astra) w cenie 2790 zł za implant, w oddziałach mających w ofercie implantologię.

Zniżki nie obejmują części materiałów wykorzystywanych do zabiegów specjalistycznych i nie łączą się z innymi rabatami i promocjami udzielanymi przez Centrum Medyczne ENEL-MED.

Jak skorzystać ze zniżek?

Aby skorzystać ze zniżki należy przed skorzystaniem z wizyty w recepcji lub podczas rozmowy z konsultantem powołać się na członkostwo w stowarzyszeniu.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych

 (SII) jest największą organizacją zrzeszającą inwestorów giełdowych w Polsce, która działa od 1999 roku i należy do europejskich organizacji inwestorskich Euroshareholders i Euroinvestors oraz Światowej Federacji Inwestorów WFIC.

Działalność SII koncentruje się na:

Działalność Stowarzyszenia koncentruje się na wszechstronnym wsparciu inwestorów i opiera się na trzech głównych filarach:

  • Edukacja i analizy: konferencje i szkolenia (w tym największe w kraju WallStreet i Profesjonalny Inwestor), wydawnictwa (np. kwartalnik Akcjonariusz, Biuletyn NewConnect), analizy giełdowe (m.in. Portfel SII, ATrakcyjne Spółki, Raporty IPO, Indeks Nastrojów Inwestorów);
  • Ochrona praw: ochrona praw inwestorów, bieżące interwencje, wsparcie prawne, uczestnictwo w walnych zgromadzeniach spółek publicznych, działalność opiniotwórcza i wpływanie na proces ustawodawczy;
  • Zniżki: oferowane przez partnerów Stowarzyszenia członkom SII (na: prowizje giełdowe, wydawnictwa, szkolenia itp.).

Stowarzyszenie zrzesza obecnie ponad 7 000 członków, liczba ta ciągle rośnie z racji nieprzerwanego zapotrzebowania inwestorów na wszechstronne wsparcie w funkcjonowaniu na rynku kapitałowym. Jeśli chcesz zapewnić sobie edukację na najwyższym poziomie, jeśli chcesz uzyskać pomoc prawną i analityczną, jeśli chcesz abyśmy bronili Twoich praw, a przy okazji chciałbyś skorzystać z bardzo atrakcyjnych zniżek na liczne usługi i produkty giełdowe, to przyłącz się do nas! inwestuj w siebie - zostań członkiem SII!

Regulamin