Promocje

Aktualne promocje

Zniżki
w ENEL-MED

Specjalne zniżki dla stałych pacjentów

 • KARTA STOMATOLOGICZNA Zdrowe zęby

  Specjalne zniżki dla wszystkich osób powyżej 8 roku życia, które regularnie korzystają z usług stomatologicznych w Centrum Medycznym ENEL-MED. Karta ważna przez 1 rok od daty wydania. Cena karty: 198 zł/ rok – opłata jednorazowa.

  czytaj więcej
 • KARTA STOMATOLOGICZNA Zdrowe zęby małego pacjenta

  Specjalne zniżki dla dzieci do 8 roku życia, które regularnie korzystają z usług stomatologicznych w Centrum Medycznym ENEL-MED. Karta ważna przez 1 rok od daty wydania. Cena karty: 128 zł/ rok – opłata jednorazowa.

  czytaj więcej
 • Karty podarunkowe ENEL-MED

  Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj bliskim zdrowie! Karty można kupić w Recepcjach Oddziałów.

  czytaj więcej

Zniżki partnerskie

Sprawdź zniżki w ENEL-MED z naszymi partnerami

 • Zniżki dla posiadaczy kart mBanku S.A.

  W ramach współpracy z mBankiem osoby, które posiadają karty wydane przez mBank mogą korzystać z 10% rabatu na wybrane usługi, dostępne w oddziałach własnych, szpitalach i pracowniach diagnostycznych Centrum Medycznego ENEL-MED.

  czytaj więcej
 • Zniżki dla posiadaczy kart Class&Club

  W ramach współpracy z Raiffeisen Polbank osoby, które posiadają kartę kredytową oraz debetową Class&Club mogą korzystać z 10% rabatu na wybrane usługi, dostępne w Centrum Medycznym ENEL-MED.

  czytaj więcej
 • Zniżki dla posiadaczy kart Mastercard

  W ramach udziału w programie Buy&Smile osoby, które posiadają karty Mastercard (Gold, Platinum, World, World Signia, World Elite, Business, Professional) mogą korzystać z 10% rabatu na wybrane usługi, dostępne w oddziałach własnych, szpitalach i pracowniach diagnostycznych Centrum Medycznego ENEL-MED.

  czytaj więcej
 • Współpraca z Vision Express

  W związku z podpisaniem umowy o współpracy, klienci Vision Express oraz pacjenci Enel-Care mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek.

  czytaj więcej
 • Zniżki dla Członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych

  W ramach współpracy wszyscy aktywni członkowie SII otrzymują 10% rabatu na korzystanie z usług stomatologicznych we wszystkich oddziałach Centrum Medycznego ENEL-MED mających w swej ofercie stomatologię oraz 500 zł zniżki na implant, w oddziałach mających w ofercie implantologię.

  czytaj więcej
 • Zniżki dla Członków Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „Flandria”

  W ramach współpracy między CM ENEL-MED Oddział Grunwaldzka w Gdańsku, a Stowarzyszeniem Wzajemnej Pomocy „Flandria”, wszyscy Członkowie Stowarzyszenia otrzymują 10% rabatu na korzystanie z usług Oddziału Grunwaldzka w Gdańsku.

  czytaj więcej