Nasi lekarze

Mgr Katarzyna Stefańska

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, uczestniczyła w szkoleniu przygotowującym do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty zgodnie z wymogami Komisji Certyfikatów Psychoterapii, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Posiada certyfikat coacha ICC oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi na Uniwersytecie Wrocławskim.

Doświadczenie zdobyła pracując w systemach pomocy psychologicznej prowadząc terapię indywidualną i grupową z pacjentami psychotycznymi, ofiarami przemocy psychicznej, fizycznej i seksualnej, z zaburzeniami nastroju, nerwicowymi i osobowości. Prowadziła terapię par. Zajmowała się diagnozą i rozwojem kompetencji zawodowych (głównie menedżerskich) oraz prowadziła projekty związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Prowadzi psychoterapię w orientacji psychodynamicznej, swoją pracę systematycznie superwizuje.

W Centrum Medycznym ENEL-MED prowadzi konsultacje i psychoterapię indywidualną oraz grupową osób dorosłych przeżywających trudności emocjonalne lub borykających się ważnymi decyzjami osobistymi, problemami psychologicznymi związanymi z sytuacjami kryzysowymi (strata, zmiana w życiu lub w pracy). Zajmuje się osobami cierpiącymi na zaburzenia o charakterze lękowym i depresyjnym, terapią par, kryzysami w związku, terapią dla kobiet w ciąży i po stracie dziecka, psychoterapią osób z psychozami.

Specjalności:

psychologia