Informacje prasowe

Enel-Med w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce!Archiwum wiadomości

Enel-Med otworzył kolejną placówkę w Warszawie. Przychodnia w Galerii Północnej liczy 24 nowoczesne gabinety lekarskie

Enel-Med w Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce!

 

Enel-Med otworzył kolejną placówkę w Warszawie. Przychodnia w Galerii Północnej liczy 24 nowoczesne gabinety lekarskie. Jest to zarazem siedemnasta placówka w Warszawie i kolejna nowa jednostka Enel-Med w tym roku.

W przychodni Enel-Med na Białołęce można skorzystać z szerokiej gamy konsultacji lekarskich m.in. lekarzy pediatrów, medycyny rodzinnej, internistów, okulistów, kardiologów, dermatologów, neurologów, ginekologów i innych. W nowej placówce zostały wydzielone także specjalne miejsca dla Kliniki Stomatologicznej, Pediatrycznej i Rehabilitacyjnej.

W strefie rehabilitacji Enel-Med świadczy usługi w zakresie kompleksowej opieki nad narządami ruchu w formie m.in. fizykoterapii, kinezyterapii oraz masażu leczniczego.

Strefa pediatryczna oferuje konsultacje specjalistyczne w przepięknie zaaranżowanych przestrzeniach stworzonych z myślą o najmłodszych pacjentach.

Klinika Stomatologicza ze specjalizacją w stomatologii dziecięcej oferuje pełny zakres badań m.in. badanie RTG pojedynczych zębów czy pantomogram. Ponadto usługi ortodontyczne, implantologiczne, protetyczne, endodoncję i leczenie pod mikroskopem. W punkcie można również zakupić profesjonalne produkty do higieny jamy ustnej rekomendowane przez higienistki i lekarzy.

Na uwagę zasługuje szeroka oferta usług punktu pobrań gdzie zrealizować można oprócz kompleksowych badań laboratoryjnych szeroki zakres badań genetycznych. 

To trzecia nasza placówka Enel-Med po prawej stronie Wisły, a już siedemnasta w Warszawie. Biorąc pod uwagę powierzchnię naszych placówek (średnio to ponad 1.000 m2) jesteśmy dziś w stolicy wiodącą siecią przychodni, dysponującą najbardziej dogodnymi  dla pacjenta lokalizacjami. Dla nas najważniejsze jest bycie blisko pacjenta, stąd konieczność ciągłego poszerzania sieci (w sierpniu przejęliśmy trzy spółki medyczne dysponujące 4.000 m2 powierzchni w Ursusie, które już zostały włączone do sieć Enel-Med). Placówka w Galerii Północnej, to poza dogodną lokalizacją, wspaniała kadra medyczna i najnowocześniejszy sprzęt. Powierzchnię ponad 1.100 m2 zaaranżowaliśmy tak, aby pacjent czuł się w niej komfortowo i bezpiecznie. Pamiętaliśmy też o naszych najmłodszych pacjentach, na których przy okazji wizyty czeka wiele niespodzianek - mówi Jacek Rozwadowski, Wiceprezes Grupy Enel-Med.

Oddział Enel-Med Białołęka znajduje się na poziomie 2 Galerii Północnej. Można się do niego dostać bezpośrednio z parkingu korzystając z dedykowanej windy lub z obszaru galerii handlowej. Pacjenci mogą korzystać z bezpłatnych miejsc parkingowych zlokalizowanych na poziomie -1.

Więcej informacji na www.enel.pl

Materiały do pobrania