Informacje prasowe

 • Kolejny oddział ENEL-MED w Warszawie

  17 października 2016r. otwieramy dla naszych pacjentów kolejny oddział w Warszawie. Placówka ulokowana będzie przy ulicy Przyokopowej 31.

  więcej więcej
 • Nowy oddział Enel-Med w Gdyni

  Rozwijamy się i chcemy być dla Was jeszcze bardziej dostępni. Od października pacjenci z Trójmiasta i okolic będą mogli korzystać z nowoczesnej placówki w Gdyni.

  więcej więcej
 • ENEL-SPORT OTWIERA SIĘ NA DZIECI

  Polskie dzieci spędzają dziennie ponad 6 godzin przy ekranie lub monitorze[1]. Siedzący tryb życia jest jedną z przyczyn nadwagi, którą stwierdzono już u ponad 11% nastolatków w wieku 11-16 lat [2]. Codzienna aktywność jest niezbędna dla rozwoju fizycznego i psychicznego dziecka, pomaga uniknąć wad postawy oraz otyłości. W odpowiedzi na potrzeby świadomych rodziców, którzy szukali miejsca, gdzie ich pociechy mogłyby przygotować się do uprawiania sportu, w kwietniu br. ruszyła klinika medycyny sportowej dla dzieci i młodzieży. Powstała w ramach sieci specjalistycznych placówek ENEL-SPORT, należących do ENEL-MED S.A.

  więcej więcej
 • Kolejna placówka ENEL-SPORT w Warszawie!

  Wraz z początkiem marca otworzyliśmy kolejną placówkę marki ENEL-SPORT w Warszawie. W obiekcie przy ul. Myśliwieckiej, zlokalizowanym tuż przy kortach tenisowych klubu Legia Warszawa, uruchomiliśmy nowoczesne Centrum Treningu Personalnego z ponad 100-metrową, profesjonalnie wyposażoną strefą treningową.

  więcej więcej
 • Kolejny oddział ENEL-MED przyjmie pacjentów w Warszawie

  25 stycznia 2016 r. kolejny oddział ENEL-MED zostanie oddany do dyspozycji pacjentów w Warszawie. Placówka usytuowana jest przy ul. Postępu 6, na parterze budynku Mokotów Plaza. To już druga lokalizacja ENEL-MED na warszawskim Mokotowie, a dziewiąta w stolicy.

  więcej więcej
 • Grupa ENEL-MED poprowadzi pierwszy dom długoterminowej opieki nad osobami starszymi

  Grupa ENEL-MED poprowadzi pierwszy dom długoterminowej opieki nad osobami starszymi w Ksawerowie pod Łodzią.

  więcej więcej
 • POLKI DBAJĄ O MŁODY WYGLĄD!

  93% Polek deklaruje, że kobiety powinny dbać o swój wygląd. Uzasadniają to przede wszystkim troską o zadowolenie z siebie (38% – żeby czuć się dobrze, 18% – żeby ładnie wyglądać, 14% – żeby wyglądać atrakcyjnie). Średnio co piąta Polka byłaby skłonna skorzystać z medycyny estetycznej w najbliższych 2-3 latach – wynika z badań TNS Polska przeprowadzonych we wrześniu i październiku br. na zlecenie Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL*.

  więcej więcej
 • ENEL-MED jedną z najsilniejszych marek biznesowych Business Superbrands

  ENEL-MED otrzymał w tym roku tytuł jednej z najsilniejszych marek biznesowych Business Superbrands 2015/16.

  więcej więcej
 • GWIAZDORSKIE OTWARCIE KLINIKI ENEL-SPORT

  W czwartek 19 listopada, w związku z otwarciem ENEL-SPORT – najnowocześniejszej kliniki ortopedyczno-rehabilitacyjnej w Polsce i jednej z najlepiej wyposażonych placówek medycyny sportowej w Europie, odbyła się uroczysta gala. Blisko 500 gości wzięło udział w zorganizowanym z rozmachem otwarciu nowej placówki należącej do grupy ENEL-MED, w tym znani sportowcy, muzycy i dziennikarze, m.in.: Maryla Rodowicz, Radosław Majdan, Piotr Woźniak-Starak.

  więcej więcej
 • ENEL-SPORT – KLINIKA MEDYCYNY SPORTOWEJ NA ŚWIATOWYM POZIOMIE

  Już 23 listopada 2015 roku spółka ENEL-MED S.A. we współpracy z Legią Warszawa otwierają ENEL-SPORT – najnowocześniejszą klinikę ortopedyczno-rehabilitacyjną w Polsce i jedną z najlepiej wyposażonych placówek medycyny sportowej w Europie. To nowa marka w portfolio grupy ENEL-MED – partnera medycznego stołecznego Klubu. Podpisując umowę z kliniką, Legia Warszawa wzorem tych największych w Europie zdecydowała, aby opiekę medyczną nad wszystkimi zawodnikami powierzyć jednej wyspecjalizowanej placówce.

  więcej więcej
 • ENEL-SPORT - już niebawem otwarcie

  Już 23 listopada 2015 roku spółka ENEL-MED S.A. we współpracy z Legią Warszawa otworzą ENEL-SPORT – najnowocześniejszą klinikę ortopedyczno-rehabilitacyjną w Polsce i jedną z najlepiej wyposażonych placówek medycyny sportowej w Europie. To nowa marka w portfolio grupy ENEL-MED. Podpisując umowę z kliniką, Legia Warszawa wzorem tych największych w Europie zdecydowała, aby opiekę medyczną nad wszystkimi zawodnikami powierzyć jednej wyspecjalizowanej placówce.

  więcej więcej
 • Nowatorska operacja palucha koślawego w Szpitalu Centrum

  W poniedziałek, 19 października, w Szpitalu Centrum ENEL-MED odbył się kolejny innowacyjny zabieg ortopedyczny. Doktor n. med. Cezary Michalak po raz pierwszy w Polsce zastosował do korekcji palucha koślawego zespolenie z metalu biowchłanialnego – stopu magnezu o nazwie MAGNEZIX. Nowatorska metoda pozwala m.in. wyeliminować konieczność usuwania implantu w późniejszym terminie.

  więcej więcej
 • ENEL-MED wspiera działalność naukową młodych badaczy

  Centrum Medyczne ENEL-MED wspierając działalność naukową zostało fundatorem Nagrody Narodowego Centrum Nauki 2015.

  więcej więcej
 • Kolejna placówka ENEL-MED w Warszawie

  Grupa Centrum Medyczne ENEL-MED zawarła umowę najmu powierzchni na potrzeby kolejnej przychodni medycznej w Warszawie. Nowa placówka mieścić się będzie w biurowcu Crown Square przy ul. Przyokopowej 31 i będzie to 12 przychodnia medyczna w Warszawie.

  więcej więcej
 • Dobry wygląd nie zna wieku – przekonuje Paulina Smaszcz-Kurzajewska

  Wiara we własne siły i pozytywne nastawienie do otoczenia to podstawa dobrego życia. Nie przez przypadek ludzie sukcesu emanują pewnością siebie. A może to właśnie ona jest ich receptą na sukces? Jak ją budować? Bardzo ważna jest harmonia ducha i ciała. O tym, że nigdy nie jest za późno, by pięknie wyglądać i dobrze czuć się we własnej skórze – przekonuje Paulina Smaszcz-Kurzajewska, ambasadorka Kliniki Medycyny Estetycznej ESTELL i kampanii „Dobry wygląd nie zna wieku. Bądź piękna”.

  więcej więcej
 • Medycyna sportowa przepustką na boisko

  Interdyscyplinarna dziedzina medycyny, jaką jest medycyna sportowa, skupia się na wpływie aktywności fizycznej lub jej braku na funkcjonowanie organizmu człowieka. Zarówno dla zawodowców, jak i amatorów jest to szansa nie tylko na nabycie odpowiednich umiejętności bezpiecznego uprawiania sportu, ale także możliwość właściwej diagnozy i wyleczenie dolegliwości. Doskonałym tego przykładem są ostatnie sukcesy lekarzy z Centrum Medycznego ENEL-MED opiekujących się piłkarzami Klubu Legia Warszawa.

  więcej więcej
 • Nowa placówka ENEL-MED w Katowicach

  W dniu 20 lipca 2015 r. otwarta zostanie pierwsza placówka medyczna Centrum Medycznego ENEL-MED w Katowicach. Nowy oddział usytuowany jest przy ul. Chorzowskiej 152.

  więcej więcej
 • Kolejny oddział ENEL-MED we Wrocławiu

  W dniu 1 czerwca 2015 r. został otwarty drugi już oddział Centrum Medycznego ENEL-MED we Wrocławiu. Mieści się on w budynku West Gate przy ul. Lotniczej 12.

  więcej więcej
 • Wyróżnienie dla stomatologii w ENEL-MED

  Stomatologia w Oddziale Arkadia Centrum Medycznego ENEL-MED znalazła się wśród klinik wyróżnionych przez magazyn „Gentleman”.

  więcej więcej
 • ENEL-MED: dalszy wzrost przychodów i konsekwentna realizacja strategii

  Pierwszy kwartał 2015 roku to kontynuacja wzrostu przychodów ENEL-MED. Spółka rośnie szybciej niż rynek prywatnych usług medycznych, który zgodnie z przewidywaniami analityków PMR, ma rozwijać się w tempie ok. 5% rocznie.

  więcej więcej